قوانین و مقررات سایت

با تشکر از حسن انتخاب شما مشتری گرامی لطفا به موارد زیر دقت فرمایید.

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خرید از فروشگاه اینترنتی bitsclassic به نشانی www.bitsclassic.com را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را بطور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقت نامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.

عضویت در فروشگاه اینترنتی bitsclassic رایگان بوده و افراد حقیقی و حقوقی می توانند عضو سایت شوند.

افراد برای عضویت در سایت و خرید از آن باید در هنگام خرید و یا در حالت عادی، به قسمت حساب کاربری و بخش عضویت مراجعه کنند و بعد از تکمیل فرم ثبت نام به عضویت bitsclassic در آیند .

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند با گزینه فراموشی رمز عبور،  رمز عبور جدید در خواست کند و همچنین کاربر می تواند آدرس پست الکترونیک همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است .

به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام،نام خانوادگی و شماره تلفن همراه  ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و سایت bitsclassic هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد .

شرايط فروش و خدمات پس از فروش کالاهای ارائه شده در بخش “توضیحات”  هر محصول مشخص گردیده است .

فرایند خرید از فروشگاه اینترنتی bitsclassic ، توسط کاربر به شرح ذیل میباشد :

جستجو، بررسی و انتخاب کالای موردنظر  ( مشخصات کامل کالاها در بخش جزئیات محصول )

ثبت سفارش خرید

انتخاب نشانی یا وارد نمودن نشانی جدید ارسال کالا

انتخاب روش ارسال و پرداخت مبلغ خرید صورتحساب

بررسی کامل ثبت خرید و تکمیل نهایی خرید

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. اما فروشگاه اینترنتی bitsclassic مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد ندارد.

تولید غیرقانونی، فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط فروشگاه اینترنتی bitsclassic ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.

چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود، در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد .

تمامی کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی bitsclassic ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم می باشند و bitsclassic بر اصول و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایبند است. لذا کاربران گرامی باید اصول اخلاقی را در گفتگوها، تبادلات نظرات، ارائه پیشنهادات و همچنین پیامهای ارسالی رعایت نمایند.

ازکلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی،(backup)تهیه نموده و از آن نگهداری میکند تا در بروز هرگونه مشکل برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.

با تشکر

سعید برکچی

This post is also available in: English